Awards

SABINSA AWARDS

S2019

Government of Karnataka State, India Recognizes the Sami- Sabinsa Group with Three Awards for Export Excellence

November 04, 2019 , Bengaluru

Sami-Sabinsa Honored with Multiple “Best of” Awards in New Delhi and Singapore

September 30, 2019 , New Delhi

S2018

Sami Labs uhonorowane nagrodą dla najlepszego dostawcy surowców/składników przez Zrzeszone Izby Handlowe i Przemysłowe podczas 2. edycji konkursu Nagród Beauty, Wellness & Personal Care 2018 w Nowym Delhi

12 października 2018

Od lewej - Pan Rahul Singh, aktor znany ze swoich ról w Bollywood, Dr. Blossom Kochhar, pionier aromaterapii w Indiach, Pani Komal Kiran Udhwani, Miss Indii, Pan Suresh Garg, Dyrektor Zarządzający, Kairali Ayurveda i Pani Nandini Singh Rajput, Sami Labs Ltd.

W uznaniu godnego pochwały wkładu w eksport farmaceutyków z Indii, Sami Labs zostało uhonorowane nagrodą za wybitne wyniki eksportowe w latach 2017-18 w kategorii Ziół i produktów farmaceutycznych - Srebrna Gwiazda

19 września 2018

Od lewej - Pan R Uday Bhaskar-Dyrektor Generalny, Pharmexcil, Dr. S. Natarajan, Doradca / Starszy Wiceprezes - B+R, Sami Labs, Pan Madan Mohan Reddy-Były Prezes, Pharmexcil, Dr. Dinesh Dua-Prezes, Pharmexcil i Shri Navdeep Rinwa, Sekretarz, Department Farmaceutyków, Rządu Indii.

Nagroda dla najlepszego przedsiębiorstwa badawczego z branży ziołowej

25 lipca 2018, Delhi

Pan VG Nair, Dyrektor Generalny Sami Labs Ltd. otrzymuje nagrodę dla najlepszej firmy zajmującej się badaniami ziół od Shri Ashwini Kumar Choubey, Minister ds. Zdrowia i Opieki Społecznej Indii, na Narodowym Sympozjum w Assocham na temat Nutraceutyków, Żywności Funkcjonalnej i Suplementów Dietetycznych w Delhi 25 lipca 2018 roku.

Nagroda „Nutrition Business Journal”

18 lipca 2018, Delhi

Nutrition Business Journal uhonorował Sabinsa nagrodą Przejrzystość / Zrównoważony charakter Łańcucha Dostaw za obszerny program upraw firmy.

Projekt ponownego zalesiania przez Sabinsa wygrywa nagrodę redaktora naczelnego Nutra Ingredients.

25 Lipca 2018

Projekt zalesiania przez Sabinsa zdobywa nagrodę redaktora dla Inicjatywy Przemysłowej Roku. Pan Shaheen Majeed, Prezes Sabinsa na wyjątkowym spotkaniu z Nutra Ingredients USA.

Złota nagroda dla najlepszego producenta-eksportera

15 czerwca 2018

Sami Labs zostało uhonorowane złotym medalem dla najlepszego producenta eksportującego w kategorii dużych firm podczas 13 edycji Export Excellence Awards - 2018, organizowanej przez Federację Izb Handlowo-Przemysłowych Karnataka (FKCCI), Bangalore. Pan K Ravi, Prezes Federacji Izb Przemysłowo-Handlowych stanu Karnataka (FKCCI) wręczył nagrodę Panu Shaheen Majeedowi, Prezesowi Sabinsa.

Sami Labs uhonorowane przez Chemexcil nagrodą za wybitne wyniki eksportowe za rok 2016-17

23 kwietnia 2018

Od lewej: Shri Shyamal Misra, IAS, Sekretarz Ministerstwo Handlu i Przemysłu Indii, Shri Ajay Kadakia, Wiceprezes, Chemexcil, Mr. VG Nair, Dyrektor i Prezes, Sami Labs Ltd., Shri Suresh Prabhu, Minister Handlu, Przemysłu i Lotnictwa Cywilnego Indii, Shri Satish Wagh, Prezes, Chemexcil, Shri. S.G. Mokashi, Wiceprezes, Chemexcil i Shri S. G. Bharadi, Dyrektor Wykonawczy, Chemexcil.

S2017

Sami Labs uhonorowane trzema państwowymi nagrodami za wyniki eksportowe 2015-16: roczne tempo przyrostu eksportu, w kategorii dystryktu Tumakuru oraz Platynową Nagrodą dla eksportu

24 listopada 2017, Bangalore

Nagrody odebrali Pan Shaheen Majeed, Pan VG Nair i Dr Natarajan S.

Sami Labs uhonorowane nagrodą Pharmexcil za wyjątkowe wyniki eksportowe za lata 2016-2017 w kategorii Zioła

Od lewej Pan Madhukumar, Dyrektor operacyjny, Sami Labs Ltd, Shri Udaya Bhaskar, Członek DG, Pharmexcil, Shri Madan Mohan Reddy, Prezes, Pharmexcil, Aurobindo Pharma Ltd i Shri Dinesh Dua, Wiceprezes Pharexcil Nectar Life Sciences Ltd.

S2016

Sami-Sabinsa została uhonorowana dwoma nagrodami Pharmexcil za lata 2015 - 2016 w kategorii Produkty Ziołowe

Sami-Sabinsa, produkuje i sprzedaje składniki odżywcze i standaryzowane wyciągi ziołowe, specjalne, wysokojakościowe substancje chemiczne oraz organiczne produkty pośrednie stosowane w przemyśle żywieniowym, dermaceutycznym i spożywczym, została uhonorowana dwoma nagrodami Pharmexcil za lata 2015-2016 w kategorii Ziół: Srebrny medal dla Patentów oraz Nagrodą za wyjątkowe wyniki eksportowe.

Sami-Sabinsa uznana przez Global Health & Pharma jako „NAJLEPSZA międzynarodowa firma w branży nauk przyrodniczych” i nagrodzona za „NAJBARDZIEJ innowacyjną metodę leczenia stanów zapalnych”

Sami-Sabinsa, wielonarodowa indyjska firma badawcza, zajmująca się nauką o zdrowiu i wiodący producent nutraceutyków, kosmeutyków, standaryzowanych ekstraktów ziołowych, wysokowartościowych związków chemicznych, specjalistycznych substancji chemicznych i probiotyków, została wyróżniona dwoma nagrodami w konkursie Global Health & Pharma 2016 International Life Science Awards:Najlepsza międzynarodowa firma w sektorze nauk przyrodniczych i najbardziej innowacyjna metoda leczeniem stanów zapalnych:: Curcumin C3 Power Naturalny środek wzmacniający odporność w postaci gumy do żucia.
Po otrzymaniu nagrody, Dr. Muhammed Majeed, założyciel i prezes Sami-Sabinsa Group powiedział: „Nauka o znanych ekstraktach roślinnych została poddana ponownej ocenie przez nasz zespół naukowy, aby zaoferować innowacyjne ekstrakty roślinne o udowodnionej skuteczności. Od uprawy surowców, przez ekstrakcję i standaryzację po farmakologię biochemiczną, rozwój formuł i walidację kliniczną, każdy etap obejmuje zaplecze wewnętrzne, które umożliwia ukończenie cyklu od laboratorium do szpitala. Zajmujemy się takimi kategoriami, jak zdrowie stawów, zdrowie mózgu, energia, przeciwutleniacze, zespoły metaboliczne - wszystko to w oparciu o sprawdzone wyciągi ajurwedyczne, które zostały przebadane przez grupę Sami-Sabinsa”.
GHP (Global Health & Pharma), wydawca stojący za Międzynarodowymi Nagrodami w dziedzinie Nauk Przyrodniczych za 2016 rok, szczyci się znaczeniem swoich nagród i zwycięzców.Nagrody przyznawane są wyłącznie w oparciu o zasługi i przyznawane są osobom najbardziej zasłużonym za ich pomysłowość i ciężką pracę, wyróżniające je wśród konkurencji i udowadniając, że zasługują na uznanie.

S2014

Engredea - nagroda redaktora naczelnego za wybór składników funkcjonalnych

Sami Labs wygrywa cztery stanowe nagrody za wyniki w eksporcie od Visvesvaraya Trade Promotion Centre za lata 2011-12 i 2012-13

S2013

Nagroda Frost & Sullivan 2013

Sabinsa Corporation została laureatem nadawanej przez Frost & Sullivan nagrody za 2013 rok w kategorii innowacyjnej zintegrowanej technologii dostarczania prebiotyków w Ameryce Północnej. Nagroda jest wyrazem uznania dla technologii Sabinsa Integrated Nutritional Composites (INC), która pozwala firmie tworzyć „synbiotyki”, połączenie prebiotyków i probiotyków. Ten profil uwalniania, dwuwarstwowa technologia, zapewnia stabilną, aktywną formułę składników, które w przeciwnym razie mogą być niekompatybilne lub trudne do współtworzenia, działa skuteczniej.

S2012

Sabinsa B+R zdobywa Krajową Nagrodę dla Najlepszej Firmy badawczo-rozwojowej

Dr Muhammed Majeed, założyciel Sabinsa Corporation, odbierający nagrodę podczas ceremonii wręczenia nagród „Foods 360 Awards”, która odbyła się w Hyderabadzie, w Indiach, w dniu 5 listopada 2012.

S2011

Sabinsa R&D uznana za najlepszą firmę innowacyjną i technologiczną

Dział produkcji oraz badawczo-rozwojowy Sabinsa w Indiach, Sami Labs, Ltd., został uznany za „Najlepszą firmę innowacyjną i technologiczną” na konferencji Food 360°, organizowanej przez Federację Indyjskich Izb Przemysłowo-Handlowych (FICCI).

S2009

Nagroda Lidera Przemysłu Ziołowego

S2008

Świadectwo doskonałości w eksporcie

Nagroda Frost & Sullivan

Nagroda za doskonałość w eksporcie

S2006 - 2007

Nagroda za doskonałość w eksporcie

S2006

Nagroda "Nutrition Business Journal”

Korporacja Sabinsa została wyróżniona przez Nutrition Business Journal (NBJ)
 • Nagroda dla produktu za markowy związek L -(+) - Selenometionina, Selenium SeLECT®
 • Nagroda za inwestycję w naukę i badania dla ForsLean®, markowym i opatentowanym składnikiem ekstraktu Coleus forskohlii, stosowanym do poprawy składu ciała
NBJ jest firmą badawczą, wydawniczą i konsultingową, działającą w sektorach żywienia, produktów naturalnych i alternatywnej opieki zdrowotnej.

S2005

Nagroda patentowa Thomasa Alva Edisona

Sabinsa Corp., spółka zależna Sami Labs, Ltd., otrzymała drugą nagrodę patentową Thomasa Alva Edisona za rok 2005 w kategorii Technologia Wspomagająca/Mała Firma za patent USA 6 849 645 dotyczący wynalazku zatytułowanego „Metoda zwiększonej biodostępności substancji odżywczych i preparatów farmaceutycznych z tetrahydropiperiną oraz jej analogami i pochodnymi”.
Nagroda patentowa Thomasa Alvy Edisona jest wyrazem uznania dla najbardziej rewolucyjnych innowacji produktowych i ważnych odkryć naukowych pochodzących z New Jersey.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.rdnj.org

S2004

Nagroda patentowa Thomasa Alva Edisona

Sabinsa Corp. otrzymała nagrodę patentową Thomas Alva Edison za rok 2004. Nagroda została wręczona podczas dorocznej gali Rady w dniu 11 listopada 2004 r. w Liberty Science Center, w New Jersey. Amerykański patent Sabinsy (nr 5,804,596) na ForsLean® został wyróżniony w kategorii Konsumenci/Mała Firma.

Jest to druga nagroda dla ForsLean® w dziedzinie innowacji. Produkt ten zdobył wcześniej nagrodę za najlepszy nowy produkt w 2001 roku na Nutracon.

S2003

Doskonałość w eksporcie ze stanu Karnataka dla dr. Muhammeda Majeeda - najwyższa nagroda eksportowa ogółem - ZŁOTO

Nagroda za doskonałość w eksporcie ze stanu Karnataka za okres od 1996 r. do 2000 r. przyznana przez Visvesvaraya Industrial Trade Centre, rząd stanu Karnataka, Centrum Promocji Eksportu.

S2002

Nagroda za wysiłki badawczo-rozwojowe w branży

Nagroda za eksport przypraw o najwyższej wartości dodanej

Nagroda za eksport przypraw o najwyższej wartości dodanej, przyznana przez Radę ds. Przypraw, Indyjskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu.

Nagroda eksportowa

Nagroda eksportowa w uznaniu osiągnięć firmy w „kategorii chemicznej” za rok 2001-02 przyznana przez Federację Izb Przemysłowo-Handlowych stanu Karnataka (FKCCI).

Doskonałość osiągnięć w eksporcie nagroda w ramach programu 100% EOU

Nagroda za wybitne osiągnięcia w eksporcie w ramach programu 100% EOU w sektorze „Rolnictwo i Żywność” w stanie Karnataka od Indyjskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu za rok 2001-02.

Nagroda za najwyższy eksport nowo opracowanych produktów przyprawowych

Nagroda za najwyższy eksport nowo opracowanych produktów przyprawowych przyznana przez Radę Przypraw, Indyjskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu.

S2001

Nagroda za wysiłki badawczo-rozwojowe w branży

Nagroda za osiągnięcie najwyższej wartości dodanej w eksporcie nowo opracowanych produktów przyprawowych z Indii w latach 1999-2000 przyznana przez Radę ds. przypraw, Ministerstwa Handlu i Przemysłu Indii.

Nagroda za najwyższą wartość dodaną eksportu przypraw z Indii

Nagroda za osiągnięcie najwyższej wartości dodanej w eksporcie przypraw z Indii w latach 1999-2000 przyznana przez Radę ds. przypraw, Ministerstwa Handlu i Przemysłu Indii.

Nagroda za wybitne osiągnięcia w eksporcie przypraw/produktów przyprawowych

Nagroda za wybitne osiągnięcia w eksporcie przypraw/produktów przyprawowych z Indii w latach 1999-2000 przyznana przez Radę ds. przypraw Ministerstwa Handlu i Przemysłu Indii.

Zatwierdzenie wewnętrznej jednostki badawczo-rozwojowej

Zatwierdzenie wewnętrznej jednostki badawczo-rozwojowej u/s 35(2AB) na mocy ustawy o podatku dochodowym z 1961 r. przez Indyjskie Ministerstwo Nauki i Technologii, Departament badań naukowych i przemysłowych.

S2000

Świadectwo Uznania za wybitne osiągnięcia w eksporcie przypraw/produktów przyprawowych

S1999

Świadectwo Izby Przypraw

Świadectwo Izby Przypraw wydane przez Radę ds. Przypraw Indyjskiego Ministerstwa Handlu.

S1997

Uznanie w zakresie wewnętrznych badań i rozwoju

Uznanie wewnętrznego ośrodka badawczo-rozwojowego.

Uznana Firma Eksportowa

Uznana Firma Eksportowa przez Indyjskie Ministerstwo Handlu, DGFT, Nowe Delhi.

Świadectwo Uznania za osiągnięcia w eksporcie od Rady ds. Przypraw

Krajowa nagroda za jakość produktów przyznana Dr. Muhammedowi Majeedowi

Nagroda za doskonałość w dziedzinie przedsiębiorczości

S1996

Znakomite wyniki eksportowe w zakresie rozwoju i eksportu nowych produktów

Znakomite wyniki eksportowe w zakresie rozwoju i eksportu nowych produktów Ekstraktów „Garcinia cambogia” z Indii w latach 1994-95 od Rady ds. Przypraw.

S1995 - 1996

Świadectwo uznania za wybitne wyniki eksportowe w zakresie produktów przyprawowych

Świadectwo uznania za wybitne wyniki eksportowe w zakresie produktów przyprawowych, ekstraktów roślinnych, organicznych substancji chemicznych o wysokiej jakości, olejków eterycznych, ekstraktów i oleożywic, skrobi modyfikowanych i enzymów itp. od Indyjskiego Ministerstwa Handlu.

AWARDS To DR. MUHAMMED MAJEED

S2019

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman of Sami Labs was honored on the occasion of Annual Celebration of Alumni Association of Trivandrum Medical College

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman of Sami Labs was honored on the occasion of Annual Celebration of Alumni Association of Trivandrum Medical College on February 16th, 2019 by Honorable Governor of Kerala, Shri. Justice (Retd) Palanisamy Sathasivam.

S2018

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman, Sami-Sabinsa Group receives the Shield of Honour

July 25, 2018

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman, Sami-Sabinsa Group receives the Shield of Honour for his Pioneering Research and Outstanding achievements in the Nutraceutical industry across the globe from Shri Ashwini Kumar Choubey, Hon’ble Minister for Health & Family Welfare, Govt. of India at the Assocham National Symposium on Nutraceuticals, Functional Food and Dietary Supplements in Delhi on 25th July 2018.

Certificate of Excellence for Best Nutraceutical company

July 25, 2018

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman, Sami-Sabinsa Group receives the Certificate of Excellence for Best Nutraceutical company from Shri Ashwini Kumar Choubey, Hon’ble Minister for Health & Family Welfare, Govt. of India at the Assocham National Symposium on Nutraceuticals, Functional Food and Dietary Supplements in Delhi on 25th July 2018.

Sami-Sabinsa Founder Dr. Muhammed Majeed named NutraChampion

May 16, 2018

Sami-Sabinsa founder Muhammed Majeed Ph.D. was chosen as the 2018 NutraChampion in the NutraIngredients Awards in association with VitaFoods Europe. Shaheen Majeed, Sabinsa President Worldwide, accepted the award on his father’s behalf in Geneva

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Managing Director, Sami Labs Limited was honoured with the prestigious IP and R & D Award by Future Kerala Financial Daily at glamorous Brand Award Function at the Taj Gateway Hotel, Kochi

February 9, 2018

The award was presented by Mr. Fabian Hamilton, MP and Shadow Minister for Defence & Foreign Affairs, Government of the United Kingdom in the presence of Shri Alphons Kannamthanam, Minister for Tourism, Government of India.

S2017

Dr. Muhammed Majeed awarded Lifetime Achievement Award by the Indian American Kerala Cultural and Civic Center (IAKCCC)

Sami-Sabinsa group founder Muhammed Majeed, Ph.D. has been bestowed with Lifetime Achievement Award by the Indian American Kerala Cultural And Civic Center (IAKCCC). The much-acclaimed award is given to an individual deemed by the IAKCCC members of having high caliber and exceptional contributions made to the society. This honor, presented to Dr. Majeed underscores his unwavering dedication and significant contribution made to ‘nutraceuticals’ and ‘cosmeceuticals’ industries and his commitment to provide ‘total health and wellness’ to people across the globe.

Dr. N. Kalyanam, President R&D, Sabinsa Corporation received the prestigious award on behalf of Dr. Majeed from Dr. Thomas Abraham, Founder & Chairman, GOPIO International.

Dr. Muhammed Majeed awarded outstanding NRI Businessman of the Year 2017 - July 28, 2017

Dr. Muhammed Majeed receives award from Kerala Chief Minister Pinarayi Vijayan on March 1st, 2017

S2016

Dr. Majeed receives Excellence in Research and Development Award from Honorable Finance Minister of Kerala Sri T.M Thomas Issac

Dr. Majeed receives Excellence in Research and Development Award from Honorable Finance Minister of Kerala Sri T.M Thomas Issac at the Emerging MSME Award organised by DC Media on August 25, 2016 at Hycinth, Trivandrum

Sabinsa founder Muhammed Majeed Ph.D. was honored for his pioneering role in building the nutraceuticals industry as he was inducted into the Hall Of Legends at Natural Products Expo

Sabinsa founder Muhammed Majeed Ph.D. was honored for his pioneering role in building the nutraceuticals industry as he was inducted into the Hall Of Legends at Natural Products Expo West on Friday March 11, 2016 in Anaheim California. Shaheen Majeed, Sabinsa’s Marketing Director, accepted the award on his father’s behalf.

Dr. Majeed receives Global Innovation & Excellence from Mr. K.V. Thomas Chairman of the Public Accounts Committee of Parliament

Dr. Majeed receives Global Innovation & Excellence from Mr. K.V. Thomas Chairman of the Public Accounts Committee of Parliament at the second NIB award, organised jointly by the Ernakulam Press Club and the Public Relation Council of India (PRCI) in Kerala on 20th Feb 2016.

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman Sami-Sabinsa group was honored by Chief Minister of Kerala Shri Ommen Chandy

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Chairman Sami-Sabinsa group was honored by Chief Minister of Kerala Shri Ommen Chandy at the Trivandrum Medical College Grand Alumni Convention held on 19th February 2016.

S2015

MY Home India Award

Dr. Muhammed Majeed receives My Home India Award from Shri Amit Shah, Rajya Sabha MP from Gujarat and current President of the Bharatiya Janata Party (BJP), at Karmayogi Awards 2015 by My Home India NGO (13 Sep 2015)

S2013

Nutra Excellence Award

Sami Labs won the "Nutra Excellence Award – Best company in the field of Research & development" in the 8th Nutra Summit - India held in Mumbai from 13th - 16th March 2013

S2012

Sami Labs Received the Amulya Award

Karnataka State Innovation Council and Department of Industries and Commerce. The award was presented for having filed an application entitled Oleanoyl Peptide Composition, Process And Methods Thereof before the Indian Patent Office.

Sami Labs wins National Award for R&D (Food 360 Awards)

Dr. Muhammed Majeed, Founder & Managing Director of Sami Labs, receiving the award during the Ceremony held at Hyderabad on November 5, 2012. Also seen in the photo (Left to Right): Mr. Shivkumar - FICCI, Mr. J. A. Choudary - FICCI, Mr. Manohar - Speaker of Andhra Pradesh Legislative Assembly, Mr. I. Y. R. Krishna Rao (I A S, Special Chief Secretary - Agri Marketing, Go AP), Mr. Kali prasad, Mr. Kapil MohanMethods Thereof before the Indian Patent Office.

S2010

Dr. Majeed received the Daniel B. Stateman Award

Alumni Award from Trivandrum Medical College

S2004

Prestigious Ellis Island Medal of Honor for Dr. Muhammed Majeed

Dr. Muhammed Majeed, Chairman and Managing Director of SAMI LABS LTD, was chosen by the National Ethnic Coalition of Organizations (NECO) to receive its prestigious Ellis Island Medal of Honor.

The Ellis Island Medal of Honor, which is sanctioned by the U.S. Congress, symbolize the spirit of America in their celebration of patriotism, tolerance, brotherhood and diversity. NECO recognize individuals who have made it their mission to share with those less fortunate their wealth of knowledge, indomitable courage, boundless compassion, unique talents and selfless generosity; all while maintaining the traditions of their ethnic heritage as they uphold the ideals and spirit of America. Dr. Majeed was presented with the medal at a gala event held on May 15th, 2004, on Ellis Island, New York.

"I am very proud to receive this honor and be recognized for the work I do here in the United States and in India." said Dr. Majeed. "I believe strongly in NECO's mission to preserve and celebrate ethnic diversity, and to promote advancement and tolerance among all ethnic groups".

Previous recipients of the Ellis Island Medal of Honor include: former presidents Gerald Ford, Jimmy Carter, George Bush and Bill Clinton, Nobel Prize winner Elie Wiesel, Bob Hope, Rudy Giuliani and Muhammad Ali.

Kerala Association of New Jersey Honors Dr. Muhammed Majeed

Dr. Muhammed Majeed honored with the Lifetime Achievement Award by the Kerala Association of New Jersey. Seen in the picture (L to R): Alex Koshy Vilnilam, Ravindranath Pande, James Mukkadan and Dr. Muhammed Majeed.

  VISIT US

 • Sabinsa Poland Sp. z o.o.
  Ul. Magazynowa 16
  62-030 Lubon
  Poland

 • +48 61 415 6625
 • +48 61 424 1036
 • info.poland@sabinsa.com

CERTIFICATES

Certificate Logos
Certificate Logos
Certificate Logos
Certificate Logos
Certificate Logos
Certificate Logos

CONTACT US